Eduardo Chillida (1924-2002)Nancy, 1972Originele litho op BFK Rives-papier.Met de hand ondertekend in potlood in de rechteronderhoek.Aangegeven met 'H.C.' (Hors Commerce) met potlood in de linkeronderhoek.BFK Rives watermerk in de rechteronderhoek.Dimensies :+Grootte van het vel: 75 x 50,5 cm / 29,5 × 19,8 in.Algemene conditie: goed. Licht gebruikssporen langs de randen. Een vlek is zichtbaar in de linkerbenedenhoek, en er is een kreuk in de rechterbenedenhoek. De afbeelding zelf is scherp en zeer goed ingekleurd. Zonder lijst.Proefdruk vóór het letteren, gemaakt voor de tentoonstelling in Librairie des Arts.Gedrukt en gepubliceerd door Maeght Éditeur, 1972.Referentie: Van der Koelen Bd. I, cat. no. 72029Wij verzenden wereldwijd via DHL of vergelijkbare vervoerders.