Eduard Houbolt (1885-1954)Kinderen nabij de waterrand in een landschapolieverf op doekgesigneerd en gedateerd '26 linksonderbeeldmaat 39 x 49 cmmet lijst 48 x 58 cmConditie: Het doek is origineel maar heeft in het verleden restauraties (scheurtjes in doek) ondergaan zoals te zien is aan achterzijde. heel klein deukje in de lucht en een klein gaatje links van het jongentje.Verder in goede conditie. de lijst vertoont gebruikssporen.