prachtige design-speakers voor wie iets speciaals wil : een echte eyecatcher ! high end lifestyle acoustics - uitzonderlijke opportuniteit gelet op de normale listprijzen !de kabels voor de ophanging zijn bijgevoegd : de speakers kunnen apart maar ook in één ophanging gemonteerd worden ! voor de meerdewaardezoeker !