Religieus tafereel weergevend naar de kruisafname van Jezus Werd in pijpaarde /meerschuim gemaakt en ingzet in een ovalen zwarte kader met zijn originele convex geblazen glas Achteraan voorzien van een boven draagoog alsook een midden hangsysteem Werd onderaan de afbeelding gesigneerd met E . CassierGeheel in prachtige staat Word verzekerd verzonden