Religieus tafereel weergevend naar de kruisafname van Jezus Werd in pijpaarde /meerschuim gemaakt en ingzet in een rchthoekige vergulde kader met zijn originele rode veloers doek Een uniek stuk in hele mooie staatAchteraan voorzien van een midden hangsysteem Werd onderaan de afbeelding gesigneerd met E . CassierGeheel in prachtige staat Word verzekerd verzonden