Deze prachtige antieke wereldkaart, gemaakt door de gerenommeerde cartograaf Henricus Hondius, is een meesterwerk van historische cartografie. De kaart biedt een gedetailleerde weergave van de wereld zoals die in de 17e eeuw werd begrepen, met levendige kleuren en rijke illustraties die de ontdekkingsreizen en geografische kennis van die tijd weerspiegelen. De kaart is elegant ingelijst, wat de historische waarde en esthetische aantrekkingskracht verder versterkt. Perfect voor geschiedenis- en cartografie-enthousiastelingen, voegt deze kaart een vleugje klassieke elegantie toe aan elke kamer.Dat is een reproductie uit de 20e eeuw.