Beierse reserveofficier Pickelhaube/spijkerkap, model 1886.Uitstekende staat, niet-vervormde schaal, prachtig gelakt en verguld, compleet met originele kinriem, mooie officier-roundels en een goede conditie binnenvoering. Grote maat (26 cm hoog).