Preußische spijkerkap, model 1895.Uitstekende staat, onbeschadigde, ongepiercde schelp, prachtig gelakt en verguld, compleet met Pruisische en Reich rondellen en bijna perfecte liner.Moeilijk te lezen stempel op de nekbeschermer.