Fraai gelithografeerd portret van Frederik II van Pruisen in contemporaine houten lijst (34x27 cm) met oud glas, op de achterzijde voorzien van een etiket van lijstenmaker Carl Kuhoff uit Bonn. Deze wordt vermeld in het telefoonboek van Bonn van 1902 (zie laatste foto). Ook is achterop de lijst een stukje papier aangebracht met in 18e eeuws schrift 'Friedrich II'. Mogelijk is de prent dus nog ouder dan de lijst. Zie de foto's voor een goede indruk.