Zeldzame volledig originele geëmailleerde plaat uit 1969, een reclamestuk van de Total tankstations. In zeer goede staat, ondanks enkele gebruikssporen door de leeftijd, maar ook een bewijs van authenticiteit, met zeer mooie kleuren en een prachtige patina van de verf, met licht reliëf in de letters. Ondertekend door Vitracier Neumaus 4 - 69.