Prachtige antieke bureau lamp met DRP markering. ( officieel Duits octrooi uitgegeven door het Reichspatentamt (Keizerlijk Octrooibureau) tussen 1877 en 1945)De lamp heeft een groene emaille kap en een metalen voet. Een stijlvolle toevoeging aan elk bureau of werkplek. De lamp is in goede werkende staat, met gebruikssporen passend bij de leeftijd. Op de fitting staat made in Holland dus die is waarschijnlijk een keer vervangen.Maten +/- 24x18 cm hoogte 56cm