twee prachtig handgemaakte slingerglazen uit de 17e of 18e eeuw, een schitterend voorbeeld van vakmanschap uit een vervlogen tijdperk. Dit glas is niet zomaar een drinkgerei, maar een klein kunstwerk waarin eeuwenoude ambachtelijke technieken zichtbaar zijn.Slinger glas 1 : 17 cm hoog , kelk 6,5 cm , voet 7,5 cm1 chip kelkSlinger glas 2 : 16,5 cm hoog , kelk 6,5 cm , voet 7 cm1 chip voet