Napoléon III likeurkast in walnoothout – gegraveerd kristal en gesneden houten montuur, circa 1880Drankkast: 42 cm breed, 30 cm hoog, 30 cm diep.Betreed de Franse elegantie van de negentiende eeuw met deze prachtige likeurkast.Bekend om zijn rijke tint en mooi nerfpatroon, verhoogt de walnoot de tijdloze aantrekkingskracht van de kast en benadrukt het interieur.De afgeschuinde glaspanelen bieden een onbelemmerd zicht op het interieur, dat bestaat uit 16 glazen, waarvan 10 identiek, 6 met een tinnen voet. 4 karaffen, waarvan 2 identiek.Met de originele sleutel kan de drankkast geopend en gesloten worden.Of het nu wordt gebruikt om te ontvangen of als decoratief element, deze kast is een zeldzaam en elegant toevoeging aan elke ruimte. Mis de kans niet om dit uitzonderlijke stuk uit het Franse erfgoed te bezitten, dat schoonheid, functionaliteit en een unieke geschiedenis combineert.De zending wordt uiterst zorgvuldig verpakt, verzekerd en met trackingnummer verzonden.