Mahonie kist voor het bewaren van drie wijnflessen en/of karaffen. Aan weerszijden twee messing grepen en twee idem sluitingen. Eerste helft 20e eeuw. In goede staat. Kleine beschadigingen en restauraties over het geheel. Zie ook de foto’s die deel uitmaken van de omschrijving. Kavel wordt aangetekend verstuurd en wordt geleverd zonder de wijnflessen op de foto.