Fotolithografie van een zeldzame en prachtige collectie van Dorothea Lange getiteld "Vers Los Angeles".Iconische opname uit het werk van Dorothea Lange, wereldwijd bekend om haar documentatie van de migratieperiode in de Verenigde Staten.Photolithografie op hoogwaardig papierFotograaf: Dorothea LangeUitgever: Getty ImagesPublicatie: 2008Staat: uitstekend (nooit ingelijst sinds 2008)Afmetingen: 30 cm x 23,5 cmVerzending: Professionele, zorgvuldige en veilige verpakking met trackingnummer en verzekering via UPS of Colissimo.Verzending over de hele wereld.Over de fotograaf:Dorothea Lange is een onafhankelijke fotografe die een meerjarig contract had afgesloten ten behoeve van haar eigen kleine bedrijf in Californië met de overheidspropagandadienst om de New Deal van president Franklin Delano Roosevelt te promoten.