Mahonie gefineerd (sieraden)kistje met inleg en afgeschuinde hoeken. Het interieur met spiegel, twee uitneembare bakjes en rood velours. Vroeg Biedermeier. Inclusief sleutel. In goede staat. Kleine beschadigingen en restauraties over het geheel. Het slot is werkend. De bakjes en de velours zijn van later datum. Zie ook de foto’s die deel uitmaken van de omschrijving. Kavel wordt aangetekend verstuurd.