Mogelijk coromandel gefineerd lepeldoosje met messing en celluloid inleg. Op het deksel het woord: ‘Cuillères’ en het interieur met stoffering. In goede staat. Kleine beschadigingen en restauraties over het geheel. De stoffering vertoont slijtage. Geen sleutel aanwezig. Zie ook de foto’s die deel uitmaken van de omschrijving. Kavel wordt aangetekend verstuurd.