Zeldzame antieke doos uit het Zwarte Woud, met fraai gesneden vogels op de bovenkant van het opklapbare deksel met sleutel.Overal prachtig gesneden details in hoogwaardig Zwart Woud-houtsnijwerk. De doos staat op fraai gevormde, gesneden poten. Circa 1860. Wat beschadigd, met wat bruine verf kan niets zien.