Ontdek een zeldzame combinatie van kunst en natuur. Deze set bestaat uit twee met de hand gemaakte glazen displays, elk met een prachtig geprepareerd echt insect dat schittert in iriserende tinten groen.Het geometrische ontwerp en de donkere metalen afwerking geven de set een verfijnde, bijna museumwaardige uitstraling.Echt uitzonderlijke stukken voor elk interieur of collectie.(Zeldzaam)! Lanternfly - Saiva transversolineataGouden Scarab-kever - Cetonia aurataWe hebben enkele sets met de hand gemaakt, de insecten zijn echt en kunnen daarom licht verschillen, maar hetzelfde A-kwaliteit is gebruikt.Dit Xclusive Item wordt zeer goed verpakt verzonden. Bovendien wordt er een breekbare tape op het pakket aangebracht en is er na verzending een volgcode beschikbaar om uw pakket te traceren.