Italiaanse marmeren en vergulde bronzen dekseldoos, midden 20e eeuwElegante Italiaanse dekseldoos vervaardigd uit prachtig geaderd groen marmer, aangevuld met fijn gegoten vergulde bronzen beslagstukken. Het stuk staat op een decoratieve, bladvormige bronzen sokkel en wordt bekroond met een sierlijke opengewerkte eindkroon, waardoor het een klassieke en luxueuze uitstraling heeft.Het scharnierende deksel opent zich en onthult een aan marmer beklede binnenkant, waardoor het ideaal is voor het opbergen van sieraden, kleine aandenken of persoonlijke bezittingen. De natuurlijke kleurschakeringen van het marmer creëren een rijk, organisch patroon, variërend van zacht groen tot turkoois en crèmetinten.Deze combinatie van marmer en verguld brons is kenmerkend voor de Italiaanse decoratieve productie uit het midden van de twintigste eeuw, geïnspireerd op neoclassieke vormen.Details:Materiaal: Marmer en verguld bronsHerkomst: ItaliëMidden 20e eeuwStaat: Goede vintage staat, met lichte leeftijdsgebonden slijtage die overeenkomt met gebruik en leeftijd.Kenmerken: Scharnierend deksel, decoratieve bekroning, basis van bronzen bladEen verfijnde en tijdloze decoratieve doos, perfect voor verzamelaars van Italiaans design, marmeren objecten of klassieke interieuraccessoires.Zorgvuldig verpakt en verzonden met track & trace en verzekering.