Doos met Prachtige collectie kaarten diverse thema's. Veelal fantasie, romantiek en nostalgie ook iets topografie en divers.Ansichtkaarten in goede staatVoor een goed beeld --> zie scansMeer dan 400 stuksDiverse Thema'sPeriode ca 1900-1957