Helaas! Dit kavel is gesloten.

Bekijk kavel bij Onlineveilingmeester.nl

€ 10

Diverse bedrijfsinventaris, gebruikt, Bestaande uit op.a.bureau, tafels, krukje, bijzettafel, etc.Met beschadigingen en gebruiksporen.Exclusief pallets.

Andere interessante kavels