Banksy met zijn beroemde Kate Moss-sleeve -Dirty Funker - Lets Get Dirty (2006) 12" Maxi Single/Remix Vinyl - Banksy, echt bijna nieuwstaat hoes en zeer zeldzaam in deze staat,het heeft een heel klein merk aan zijn zijde, zoals te zien is op mijn foto’s, nauwelijks zichtbaar, vooral als het in een frame wordt getoond (en zeer eenvoudig te corrigeren) vanwege de leeftijd, maar over het algemeen uitstekend. Zie de foto’s.BELANGRIJK bovendien: zeer zeldzaam omdat: Zeer goed bewaard, zonder enig spoor van het exemplaar erop, en geen stickers en barcode erop.Een echt goed en oprecht kunstwerk van Banksy, magnifiek tentoongesteld in een lijst en een echte investering in kunst.Spirit Recordings – DF 006, De enige artiest aan wie Banksy toestemming gaf om zijn kunst voor albumhoezen te gebruiken. Zeer zeldzaam; deze hoes toont Kate Moss bovenal in deze originele staat.Het vinylrecord, het minder belangrijke, verkeert in Near Mint-staat; de hoes bepaalt de waarde en de lithografie, en deze zijn de afgelopen 20 jaar in een klimaatgestuurde omgeving bewaard gebleven.Verzonden, traceerbaar en volledig verzekerd, in een zeer beschermde verpakking.