Dirk Smorenberg 1883-1960Molen in de winter nabij LoosdrechtOlieverf op doekGesigneerd rechtsonder afmeting +/- 60 x 42 cmProvenance Simonis en Buunkzie foto's voor impressie - vragen over de conditie van het kunstwerk - vraag meer foto's op ophalen of laten afleveren door koerier is een must dit in overleg met de koperVerzendkosten betaald is een voorschot op de koeriersdienten Geen vrzending via DHL of Post.nl indien u biedt op dit item dan gaat u akkoord met bovenstaande