Antiek 19e eeuws verzilverd dienblad met gegraveerde DecorAntiek metalen dienblad uit de 19e eeuw (circa 1850–1900), uitgevoerd in verzilverd metaal. Het ovale blad is rijk gegraveerd met florale en figuren en voorzien van twee gegoten handgrepen aan weerszijden.Het is echt een prachtige dienblad.Voor een betere indruk zie foto's