Prachtig met de hand gesneden Jugendstil dienblad van teak met messing handgrepen.In uitstekende staat – zonder minimumprijsEen mooi met de hand gesneden donkere houten serveerschaal in authentieke Jugendstil-stijl, daterend uit het begin van de 20e eeuw.Vervaardigd uit massief teakhout met uitstekende bloem- en geometrische versieringen, toont dit dienblad de verfijnde vakmanschap die typisch is voor de Aziatische koloniën (waarschijnlijk Indonesië of Ceylon), waar dergelijke decoratieve huishoudelijke voorwerpen rond 1890–1910 werden geproduceerd voor de Nederlandse en Duitse markten.Het ontwerp weerspiegelt de organische maar symmetrische esthetiek die de Jugendstil-beweging kenmerkte, met de nadruk op motieven geïnspireerd door de natuur en meesterlijk handgesneden details. De gedetailleerde rozetten en waaiergesneden patronen vangen het licht prachtig, waardoor de warme donkere tonen van het gepolijste teakoppervlak worden benadrukt.Uitgerust met originele messing handgrepen en een stevig houten frame met zacht gesculpteerde randen — een prachtige combinatie van elegantie en duurzaamheid.Afmetingen: 30 x 15 cm (35 cm inclusief messing handgrepen)Materiaal: donker teak hout met messing handgrepenVooraf geliefde staat: uitstekend, geen verkleuring, solide verbindingen, gewaxed en gepolijst, klaar voor gebruik of tentoonstelling.Een echte blikvanger in uw huis of kantoor — zowel decoratief als functioneel, en een weerspiegeling van het vakmanschap uit de koloniale periode.