Bijzonder fraai antiek uit één stuk hout gestoken dienblad.Is prachtig gedecoreerd met druiventrossen, andere florale motieven en een hagedis.Dateert uit de jaren '40 en is van Franse herkomst.De conditie is goed met zeer minieme leeftijdssporen.Afmetingen: 46 x 36 cm.