Set oude deurgrepen van brons met messing rozetten.Oude deurknoppen in brons, vergezeld van originele messing rozetten.Elegante handgrepen, van mooie fabricagekwaliteit, met een authentieke oude patina. Klassiek en tijdloos model, ideaal voor de renovatie van oude deuren, herenhuizen of decoratieve projecten.Einde 19e – begin 20e eeuw (schatting)Materialen: brons en messingStaat: goede algemene staat, gebruikssporen en oxidatie conform de leeftijd (zie foto's)Verkoop in lot, overeenkomstig de foto's.De foto's maken integraal deel uit van de beschrijving.Hoogte flenzen 22cmLengte handvatten 13 cmHoogte handvatten 4cmKwaliteitsverzending met verzekering en aangepaste verzendkosten.