Prachtige complete set deurbeslag van massief messing, gepolijst tot spiegelglans – klassieke/vintage stijl, hoogwaardigPrachtige set handgrepen en platen van massief gepolijst messing met glanzende spiegelafwerking (spiegeleffect bijna chroomachtig, zeer elegant en luxueus).Onderdelen van hoogwaardige kwaliteit, nieuw uiterlijk of nauwelijks gebruikt, uitzonderlijke glans.Samenstelling van het geheel4 deurklinken / deurgrepen (totaallengte ≈ 13 cm elk) – elegante en licht gebogen vorm in barokke / victoriaanse stijlOf voor een compleet pakket voor 4 deuren.8 flenzen / lange rechthoekige platen (lengte circa 22 cm × breedte circa 4 cm) met gaten voor cilinder of sleutelgat2 kleine ronde flesjes (diameter 5 cm) – ideaal voor rozetten of targettesEen klein extra handje.Perfect voor :HoofdingangBinnen deuren in klassieke, haussmanniaanse, art-deco- of kasteelstijl.Restauratie van antieke meubels of oude deurenLuxe inrichting (statig herenhuis, grote woning, chic loft)Spiegelpolijst messing geeft een zeer heldere en prestigieuze uitstraling, veel eleganter dan satijnmessing of verouderd messing.De onderdelen zijn zwaar, stevig en ruiken naar kwaliteit (waarschijnlijk Europese productie van hoge kwaliteit).