Set van 4 unieke handgrepen in brons, gesigneerd door Franck Evennou.Afmetingen: lengte 31,5 cm – breedte 3,5 cm.Deze stukken zijn zeldzaam en brengen een artistieke en eigentijdse toets aan uw deuren, meubels of decoratieprojecten. Hun sculpturale en organische ontwerp weerspiegelt perfect het vakmanschap van Franck Evennou.Staat: uitstekend, nooit gemonteerd geweest.Ideaal voor verzamelaars, designliefhebbers of binnenhuisarchitecten.