CURIOSAZes stereoscopische foto's aquarelachtig erotisch.Zeldzame oude foto's uit circa 1895, toegeschreven aan de Franse fotograaf Désiré Lanes, geboren in 1876 in Toulouse, en vooral bekend om het uitgeven van een zeldzame serie ansichtkaarten over Guyane in 1905 (175 cpa).Deze zeldzame partij erotische foto's uit het einde van de 19e eeuw verkeert in goede staat van conservering.