Tand van een Richardoestesia uit het Laat-Krijt (100,5-66 miljoen jaar geleden).Herkomst: Texas, Verenigde Staten.Lengte: 2 cmBreedte: 0,5 cmUitstekende staat van conservering. Geen behandeling, geen restauratie.Zorgvuldige en snelle verzending (Colissimo) op dinsdag.