Prachtige Art Deco-sculptuurBronzen beeld met dubbele bruin- en goudkleurige patina van Demeter Chiparus (1886-1947).Gesigneerd op het terras D.H ChiparusThema: Danseres met de scarabee.Sokkel van zwart geaderd marmer.Afmetingen: 48 cm × 18 cm × 12 cm.Oorsprong Parijs/FrankrijkUitstekende staatZorgvuldige verzendingDeze bronzen sculptuur, vervaardigd met minutieuze details, vangt de essentie en esthetiek van zijn Art Deco-tijdperk, gekenmerkt door geometrische vormen en een symmetrie die de moderniteit viert. Het brons wordt gegoten volgens de verloren-was methode, waardoor het vakmanschap van de kunstenaar wordt benadrukt om complexe details te behouden en een hoog niveau van precisie te waarborgen.De sculptuur rust op zijn ronde sokkel van zwart marmer met wit geaderd patroon, wat zijn visuele impact vergroot en het Art Deco-ontwerp voltooit. Zijn rijke en elegante afwerking in bruin en goud versterkt de luxueuze en glamoureuze elementen die vaak met Art Deco worden geassocieerd. De keuze voor een ronde basis draagt bij aan dit indrukwekkende evenwicht en deze elegantie.