Zwaar aardewerk 18e-eeuws Delfts blauw bord. Fraaie handbeschilderde decoratie met een vaas met bloemen in het midden, gele rand, mat glazuur. Gemerkt met een bijl onder de voet, dus waarschijnlijk afkomstig van Plateelbakkerij de Porceleyne Byl, Delft (1754-1803)Hoogte van 3,3 cmDoorsnede 24 cmGoede algehele staat, kleine productiefouten, wel wat glazuurverlies op de bodem. Lichte slijtage/donkere rand rond het midden. Het bord wordt zorgvuldig verpakt en verzonden met tracking. Ophalen mogelijk in Boxmeer