Uit een Nederlandse priv’e collectie wordt aangeboden;Een ongewoon polychroom beschilderd groot Delfts bord van De Porceleyne Lampetkanuit de 18e eeuw. Het stuk heeft een gerimpelde rand.Het bijzondere is ook het meegebakken merkteken in rood emaille aan de onderkant: LPKan.Dit merkteken werd gebruikt van 1756 tot 1778 door de Lampetkan-fabriek in Delft.Doorsnede: 26 cmStaat: Het bord verkeerd gezien de leeftijd in zeer goede staat met slechts wat lichte slijtage aan de rand ,craquelé, en kleine bakfouten.Foto’s laten de staat van het bord zienVerzending goed verpakt en met track&trace.PAS OP: Geen verzending naar UK EN USA.