Antique - Brass Urn With flowerbaskets on winged Lion paws Gedecoreerd mer drie bloemenmanden in repousse messing.Op drie gevleugelde leeuwenpoten met losse deksel.Frankrijk, ca. 1860-1890In goede gebruikte conditie, met duidelijke gebruikssporen en vlekjes,Duidelijke deukjes rond de hals waar de deksel op rust.Niet storend, let goed op de foto's.Afmeting:ca. 37cm Hca. 29cm H zonder dekselca. 21cm DGewicht: 2kg+/-Word goed verpakt en aangetekend verzonden.