Handgesneden houten kat – Bali, Indonesië – Folk ArtUniek handgemaakt houten beeld van een kat, afkomstig uit Bali (Indonesië).De kat is met de hand gesneden uit één stuk hout en voorzien van een karakteristieke zwart-wit gestreepte beschildering. De expressieve ogen en het artistieke, naïeve schilderwerk geven dit stuk een speelse en charmante uitstraling.Een bijzonder decoratief object met een exotisch karakter – perfect als blikvanger in elk interieur.Materiaal: hout, handbeschilderdHerkomst: Bali, IndonesiëPeriode: tweede helft 20e eeuwAfmetingen: ca. 99 cm, breed 15 cm en diep 12 cmGewicht: 1938 gramConditie: goede vintage staat, met enkele natuurlijke houtsporen die bijdragen aan de authenticiteitFoto’s maken onderdeel uit van de omschrijving. Bekijkt u deze daarom zorgvuldig.Het item wordt zorgvuldig verpakt en aangetekend verzonden.Voor sommige items kiezen wij ervoor deze gedemonteerd te verzenden.houten kat, handgesneden beeld, Balinees houtsnijwerk, Indonesisch beeld, folk art, etnische decoratie, bohemian interieur, vintage houten beeld, handbeschilderd, dierenbeeld, exotische woondecoratie, Manylots