Prachtig bronzen beeld van twee runderen; zij trekken een ploeg voort. De runderen zijn uitgevoerd in gepatineerd brons, de ploeg is uitgevoerd in verguld brons. Zeer mooie, warme patina. Het geheel staat op een houten, ovale basement. Kavel wordt met zorg verpakt en aangetekend verzonden. Foto's completeren deze beschrijving.