Ei met cloisonné-emailles, polychroom uit Longwy, volledig met de hand versierd volgens de grote traditie van de historische manufactuur van Longwy-emailles, opgericht in 1798Model: Ei maat 2 (12 cm hoog en 8 cm breed)Uitgave: «Hommage aan Paul Cézanne» (1839-1906)Gelimiteerde oplage van 250 exemplarenExemplaar nummer 250 / 250Circa 1980/1990Het ei verkeert in zeer goede staat (geen barsten, scheurtjes of beschadigingen)Zeer zorgvuldig verpakt voor een veilige verzending!Een beetje geschiedenisLongwy is een historisch aardewerkbedrijf met een uniek vakmanschap dat wereldwijd wordt erkend. Sinds meer dan een eeuw heeft Longwy het wereldwijde exclusieve recht op gesegmenteerde emaillen op aardewerk!