Deze schitterend mooie Sino-Tibetaanse vergulde houten figuur van de boeddhistische beschermgod Palden Lhamo, ook wel bekend als Shri Devi of Ji Xiang Tian Mu, is zeer decoratief en erg krachtig. Het stuk is prachtig ontworpen en met de hand gesneden met hoge kwaliteit en detail. Wij hebben de indruk dat het item over het geheel genomen in zeer goede oorspronkelijke staat verkeert.Afmetingen: hoogte 53 cm, breedte 37 cm, diepte 9 cmHoogte 6 cm, breedte 38 cm, diepte 16 cmHet artikel weegt ongeveer 4 kg en wordt verzonden met geregistreerde verzending.