Jeneverkruik en 2 prachtige siervazen- Oude drankfles in keramiek - onderaan gestempeld 'Garnier liqueurs France - met merkteken James Bond : Voorstelling van man met bolhoed , paraplu en aktentas leunend tegen een toren Made in Italy Handgeschilderd Gewicht is 870 g Hoogte is 32 cm- Unieke siervazen met wapenschild en mooie florale versiering (2 stuks). De hals is versierd met leeuwenhoofd. Onderaan gestempeld '609' - eerste helft 20e eeuw Afmetingen : 17,5 cm - 10,5 cm - 4,5 cm Verdere kenmerken zijn onbekend - verkregen uit erfenis van familieZie de foto's van de beschrijving . Er zijn normale sporen van ouderdomZorgvuldige verzending met track and trace. GEEN verzending buiten Europa en/of eilandengroepen