Te koop aangeboden: een uitzonderlijk servies van huis Debain & Flamant (voorgangers van de beroemde Alphonse Debain).Naast het historische belang vertegenwoordigt dit stuk een belangrijke financiële investering gezien de huidige prijzen van edelmetalen.Netto gewicht: 755 gram.Intrinsieke waarde (Fonte): Bij de zilverprijs van december 2025 (~1,96 €/g) ligt de enige smelterwaarde van dit plaatje dicht bij de 1.400 €.Kans: het verkrijgen van massief, bewerkt geld (ondertekend en oud) tegen een prijs dicht bij de fysieke metaalwaarde.Omschrijving van het voorwerp :Sieradenmaker: DEBAIN & FLAMANT (losengespunne markering 'DF' met symbool). Huis actief in Parijs van 1864 tot 1880, bekend om zijn grote burgerzilverwerk.Stijl: Klassiek model in Louis XV-stijl, ook wel 'à contours' of 'chantourné'. De rand wordt benadrukt door een zeer elegante lijst met fijne lijntjes.Decor: De rand is gegraveerd met een kalligrafisch monogram uit die periode, een getuigenis van zijn familieherkomst.Gebruik: groot formaat (31 cm), ideaal als serveerschaal, taartbord of onderbord voor de eettafel.Technische fiche :Materiaal: Argent Massif Français.Titel: 1e Titel Minerve (950/1000), het puurste leger van de Franse juwelierskunst (beter dan Sterling 925).Diameter: 31 cm.Gewicht: 755 g (Nauwkeurig gewogen).Staat: Zeer goede conserveringstoestand. Gebruiksspoor in de bodem, geen grote deuken, goed vlakke vorm. Prachtige glans.