Daum geëtst met zuur en verguld met fijn goud, versierd met een landschap van planten op een violige achtergrond. Handtekening onder de vaas en vergulding op de hals. Enkele gebruikssporen door de leeftijd van het voorwerp. Verzamelobject, zorgvuldige verzending.