Geëtste art nouveau glazen vaas van Daum NancyHalsopening prachtig versierd met zilver. Op de rand van het zilver een deuk De vaas is verder in een goede staat , zie foto’s Decor: florale motieven in goud en donkerrood Gesigneerd: Daum Nancy met Lotharingen kruis Hoogte: 16 cm Zeldzaam mooi object Succes met bieden