gesigneerd door Auguste Moreau (1834–1917) Begin 20e eeuw Indrukwekkende decoratieve lamp in gepatineerde régule, die twee tegen elkaar leunende engeltjes (putti) uitbeeldt, omgeven door een decor van wijnstokken met bladeren en takken die de lichtarmen vormen. Werk gesigneerd door Auguste Moreau op de sokkel. De lamp is uitgerust met vijf lichtpunten (vijf armen en een centraal lichtpunt).Elektrische installatie opnieuw uitgevoerd, werkt