Hallo, ik bied u dit unieke exemplaar aan uit de jaren 2000.Onderwerp: Officiële trofee van de "Music Net Awards" (eerste editie).Artiest : Danyel Waro.Categorie: Beste Wereldmuziekalbum (Bekroond album: Foutan Fonnkér).Datum : 28 juni 2000.Uitzonderlijke details:Een ware mijlpaal in de muziekgeschiedenis, dit trofee werd uitgereikt aan de Réunionse Maloya-legende Danyel Waro, bij de opkomst van internet in de muziekindustrie. In tegenstelling tot de klassieke gouden platen heeft deze trofee een vooruitstrevend ontwerp voor die tijd: het binnenste van een computerharde schijf gemonteerd op een rode fluweren achtergrond, symboliserend de digitale revolutie van de jaren 2000.Het voorwerp is onder glas ingelijst met een gegraveerde plaquette van messing die de partners van die tijd vermeldt: de iconische tijdschriften Magic!, Vibrations en Radikal.Authenticiteit gegarandeerdDe achterzijde van het kader draagt het originele etiket van het professionele markeeratelier Edgar Morineau (Bagnolet), wat bewijst dat het een officiële bestelling is voor de prijsuitreiking.prachtig object voor verzamelaars