Zeer mooi en zeldzaam masker van Songye Luba, in hout gesneden.Herkomst: Belgische privécollectie. Jadoule-collectie.Verkocht met echtheidscertificaatVerkocht met op maat gemaakte sokkelZie vergelijkbare exemplaren in Kifwebe: Een eeuw Songye- en Luba-maskers, Francois Neyt - edities 5 Continenten