Dames stadsfiets 50 cm 3 versnellingen, Pointer, Vylora, Mat Zwart, , , , Nieuw. Deze fiets is uitsluitend als showroommodel gebruikt en verkeert daardoor in nieuwstaat, zonder gebruikssporen.,