In al die jaren heb ik Franse antieke tafellinnen behandeld en ervan gehouden.Ik ben nog niet tegengekomen dit specifieke ontwerp Napoleon 111.En eerlijk gezegd is dit ontwerp het mooiste dat ik ooit heb gezien.De zachte roze en rode kleuren zijn zo prachtig, samen met de goudkleurige bladeren die ernaast liggen.Grote randen maken het perfect af.Er zijn 4 brede verticale randen en 4 brede horizontale randen op het tafelkleed.Twee van elk op de bovenkant. Daartussen bevinden zich zeven rijen verticale slingers met bloemendecoratie.De rechthoekige stukken in de brede randen zijn omkaderd met wat eruitziet alsOp maat gemaakte stukken hout. Zowel het tafeltextiel als de servetten zijn met de hand afgezoomd.Het centrum heeft twee sets grote geborduurde initialen F.B.Er zijn 5 bijpassende servetten van 70 cm bij 77 cm.en opnieuw met de initialen F.B.De witte achtergrond is verspreid met kleine open bloemen.Aangezien het een jacquard weefsel betreft, kan het tafeltextiel ook omgekeerd worden gebruikt, en je zult de kleuren opmerken.zijn iets sterker door het weefsel.Dit is een uitstekend en zeldzaam setje tafeltextiel.LET OP:Er zijn twee kleine bruine vlekken tussen de twee sets initialen.Mijn couturière heeft eroverheen genaaid om het minder zichtbaar te maken.Dit was GEEN gat.