Twee eerste gehalte zilveren kandelaars op ronde verzwaarde voet met conische stam voorzien van versiering.Gestempeld met Staande Leeuw 1, Minervakop. Jaarletter Q van 2000.Meesterteken van D.J.Aubert, gevestigd in Den Haag.Afmetingen Hoog 16,5 cm, Diameter voet 7 cm, Gez.Bruto Gew. 281 Gram.Kandelaars zijn in zeer fraaie conditie, verzending met track en trace.